تحصیل پزشکی در اروپا

تحصیل پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در دانشگاه های اروپا

متقاضیان عزیز علاقه مند به رشته های علوم پزشکی از جمله پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی، بویژه در بازه سنی ۱۸ الی ۲۵ سال که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر علوم پزشکی اروپا را دارند، مطالب زیر را مطالعه نمایند. با توجه به آزمون محور بودن پذیرش دانشگاه های اروپا، شما ابتدا باید دوره یک ساله پریمدیکال را به زبان انگلیسی در یک کالج بین المللی بگذرانید و سپس با توجه به آموزش و مشاوره هایی که دریافت می کنید، کشور و دانشگاه مقصد خود را جهت شرکت در آزمون ورودی و اخذ پذیرش انتخاب نمایید.

دوره های دبیرستان اروپا

اخذ دیپلم های بین المللی در اروپا

متقاضیان عزیزی که در بازه سنی ۱۵ الی ۱۹ سال قرار دارند و قصد گذراندن دوره پیش دبیرستانی و دبیرستان بین المللی در اروپا داشته پیشنهاد می شود مطالب زیر را مطالعه کنند .

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان

متقاضیان عزیز بویژه در بازه سنی ۱۸ الی ۲۵ سال که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در انگلستان دارید، پیشنهاد می شود مطالب زیر را مطالعه نمایید.

دوره های آموزش زبان انگلیسی و آلمانی در اروپا

متقاضیان عزیزی که بویژه در بازه سنی ۲۲ الی ۳۵ سال قرار دارند و قصد ورود راحت به کشورهای اروپایی را داشته تا شرایط خود را برای اقامت، ادامه تحصیل و یا کسب جایگاه شغلی فراهم کنند، مطالب زیر را مطالعه نمایند.

آموزش زبان

پکیج های آموزشی گروه آریا ویزا

متقاضیان عزیز علاقه مند به رشته های علوم پزشکی از جمله پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی، بویژه در بازه سنی ۱۸ الی ۲۵ سال که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر علوم پزشکی اروپا را دارند، مطالب زیر را مطالعه نمایند.

اخذ پذیرش در رشته های پزشکی در اروپا