Cart 0

دپارتمان زبان

دپارتمان آموزش زبان

یکی از دغدغه های متقاضیان تحصیل در خارج از کشور برای تمامی مقاطع تحصیلی، یادگیری زبان آموزشی دانشگاه مقصد است. براساس آمارهای جهانی، زبان انگلیسی با بیش از 380 میلیون کاربر Native و بیش از 750 میلیون کاربر غیر نیتیو در مجموع به عنوان زبان اول جهان شناخته شده است. از طرفی بیش از 50 درصد محتوای وب سایت های جهان به زبان انگلیسی است. نکته مهمتر این است که در اکثر دانشگاه های جهان بویژه در کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا، استرالیا و ... ارائه برنامه تحصیلی و آموزشی به زبان انگلیسی یکی از اهداف کلیدی و اجرایی دانشگاه ها بوده و مخاطبان زیادی را به همراه دارد. در حال حاضر تحصیل به زبان انگلیسی رتبه اول در جهان در دانشگاه های مختلف را دارد. با توجه به این اهمیت، یادگیری اصولی زبان انگلیسی و کسب چهار مهارت گفتاری (Speaking)، شنیداری (Listening)، نگارشی (Writing) و خواندن (Reading) برای ایرانیان متقاضی تحصیل در خارج از کشور فارغ از کشور مقصد، دغدغه اصلی و مهمی است.

با توجه به این اهمیت متقاضیان تحصیل در خارج از کشور ناچار به انتخاب یکی از دو مسیر پیش روی خود هستند. مسیر اول شرکت در دوره های آموزش زبان در ایران و مراجعه به آموزشگاه های زبان و گذراندن کلاس های خصوصی و گروهی است. مسیر دوم گذراندن دوره های آموزش زبان انگلیسی در خارج از کشور در کالج ها و دانشگاه ها قبل از ورود به دانشگاه است. با توجه به شرایط فعلی انتخاب مسیر اول راهکار راحت تر و منطقی تری به نظر می رسد. در کشور موسسات آموزش زبان انگلیسی فراوانی وجود دارد، اما براساس یک نظرسنجی بیش از 80 درصد زبان آموزان حداقل از خدمات آموزشی دو آموزشگاه زبان در بازه های زمانی مختلف استفاده کرده اند. علت اصلی رها کردن آموزش در هر بار، استفاده از سیستم آموزشی سنتی، کتاب محور، استاد محور و کسل کننده در مراکز مختلف است. از طرفی براساس آخرین ارزیابی ها حدود 40% افرادی که اقدام به تحصیل و زندگی در خارج از کشور می کنند، در انجام این امر ناکام می مانند و یا پس از گذشت بازه زمانی کوتاه به کشور باز می گردند. یکی از دلایل کلیدی این موضوع بهره نگرفتن از آموزش صحیح زبان انگلیسی است. داشتن مدرک زبان بین المللی (آیلتس، تافل و ...) با نمره مناسب و یا سطح بالای مکالمه انگلیسی از ملزومات مهاجرت تحصیلی و غیر تحصیلی به شمار می آید.

از این رو هدف گذاری مناسب و انتخاب اصولی آموزشگاه زبان با سیستم آموزشی استاندارد با توجه به شرایط تحصیل در خارج از کشور، بسیار اهمیت دارد. مجموعه " آریا ویزا " با درک کامل این موضوع و دغدغه های متقاضیان، شرایط مناسبی را برای آموزش اصولی زبان انگلیسی فراهم کرده است. از مهمترین ویژگی های آموزش زبان در مجموعه آریا ویزا استفاده از سیستم یکپارچه آموزشی و آموزش ترکیبی مباحث با استفاده از پاورپوینت، فیلم، کتاب و موسیقی است.

  • aryaVisa

    آموزش زبان جنرال

  • aryaVisa

    آمادگی آزمون آیلتس

  • aryaVisa

    مکالمه زبان انگلیسی

تعیین سطح ، مشاوره و برنامه ریزی آموزشی رایگان

زبان آموزان محترم می بایست قبل از شرکت در دوره های آموزشان اول جهت مشخص شدن سطح زبان خود در یک آزمون که مطابق با استاندارد های آزمون های زبان کمبریج می باشد شرکت نمایند.

1

اعلام درخواست تعیین سطح

2

انجام تعیین سطح رایگان

3

گرفتن مشاوره آموزشی رایگان

4

ثبت نام و شروع دوره

به منظور کسب اطلاعات کامل از دوره های زبان انگلیسی و مشاوره تخصصی رایگان فرم روبرو را پرنمایید.

رزرو وقت مشاوره تعیین سطح رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان برای تعیین سطح زبان خود فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید. در اسرع وقت مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

keyboard_arrow_up